| alin_9439 a întrebat:

Sal TPU mi-am deschis un server de metin totul e bine pot intra pe el am Grad de GA dar cand am bag mc si hamachi lu un prieten sa se conecteze nu mergea si nu stiu dc ca l-am conectat pe hamachi meu si cu mc cine ma poate ajuta funda

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Vezi sa fie conectat la reteaua ta de hamachi, sa ai porturile deschise in portmap si sa fie bun portmap-ul, incearca sa opresti si antivirusul si firewall-ul (prea putin probabil sa fie de la asta). Incearca alt client daca ramane la "conectare in progres".

| alin_9439 explică (pentru CM7YRE):

Sal intra terog pe ID MEU DE MESS micut_alin si zi-mi terog despre port map promit ca raman dator