| MunteanuV a întrebat:

Mi-am instalat windows 7 ultimate ( 64 Bit ) si am vrut sa-mi reinstalez fifa 14 si dupa instalare imi zice " Fifa 14 has stopped working " eroare fiind " APPCRASH "
Cum pot repara problema?
ps: La windows-ul anterior ( 7-32 bit ) imi mergea fara probleme de instalare.

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Da click pe butonul de start> in casuta de cautare scrie cmd> da click 2 si run as administrator pe cmd> scrie asta " BCDEdit.exe /set {current} nx AlwaysOff "[fara ghilimele]> da restart la pc si incearca iar jocul.