| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU.pentru la cs 1.6 vreau sa dau update la placa video pentru radeon X300/x550/x1050 series microsoft corporation wddm 16 bit si nu gasesc un driver.stiti voi vre unu? Contact messenger :osipovionut

1 răspuns:
| Adi2ro a răspuns:

Am avut si eu placa aia. daca iti merge deja nu iti trebuie nici un update la ea. dar daca vrei neaparat o versiune mai nou de ATI Catalyst (e programul celor de la ATI pentru placi video). gasesti pe site-ul lor.

http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx