| geogeo123 a întrebat:

Sal TPU spuneti-mi niste jocuri da sa imi mearga pe placa video de 128 mb ca procesor si rami am de ajuns FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xcristix a răspuns:

La placile video este mai important sa fie cat mai noi si sa aiba un pixel shader si vertex shader cat mai nou, trebuia sa spui si numele placii video, memoria ram de la placa video este buna ca sa ai multa pentru ati merge bine jocul si nu in reluare, dar daca nu ai una suficient de noua sa ruleze cele mai noi jocuri e naspa de tine, ca daca ai prea putina memorie ram la palca video o sa iti ia din placuta de ram, deci nu e problema daca ai ram de ajuns.

1 răspuns:
| CineTeCrezi a răspuns:

GTA VC
GTA 3
Call of Duty 4 Modern Warfare
CS 1.6
Metin2Ro (sau server private)
4Story
Fable The Lost Chapters
Fifa 08
GTA SAMP
Mortal Kombat
Worms 2
NFS Underground