| Georgestaff08 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste jocuri horor care sa imi mearga pe placa video 256 procesor 2.8 si rami 1gb dau funda + vot

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Slender,Dead Space, Amnesia The Dark DEscent, Doom3, F.E.A.R., Nightmare House 1 si 2, Resident Evil, Silent Hill, Cry of Fear, Penumbra Overture. Sper sa-ti mearga toate.

| Andrei7520152 a răspuns:

E posibil sa nu'ti mearge Amnesia the Dark Descent. Incearca oricum, jocul e foarte bun
Incearca neaparat si:
Condemned: Criminal Origins
Call of Cthulhu : dark corners of the earth
Silent Hill 2/3/4
Resident Evil 3/4
Alone in the Dark 4
Clive Barker's Undying
Clive Barker's Jericho
Penumbra Black Plague

| Berchi_Mario_1990 a răspuns:

Eu am gasit pe internet the hell of the hell daca ai cablu de date downloadeaza-l jocul ala si dupa aia il pui pe placa video si poti si sa te joci e super horor frate eu era sa fac infart de la jocul acela sau mai e gta hororween special numai pentru placa video si faci la fel ca celalalt