| gabrielul01 a întrebat:

Vreau sa imi ziceti si mie cineva care are un tel cu WP daca subway surfer de pe market place este joc sau facatura de aia cu poze sad? Sa il incerce cineva plz DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| VintagePink a răspuns:

Subway Surfers e cel mai tare joc! Clar nu făcătură, şi dacă te uiţi bine, observi că are fff multe descărcări şi review-uri: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kiloo.subwaysurf&hl=ro

| gabrielul01 explică:

Pentru cultura ta generala am zid market place nu google play si am zis un tel cu WP (windows phone) nu androidwinking