| Andreibobo a întrebat:

Imi ziceti si mie niste jocuri noi si tari pentru android? am galaxy 4 imi merge orice joc doar sa imi ziceti pentru cu de:
-My Talking Tom
-Subway Surfer
-Minion Rush
-Temple Run 2
-Fifa 14
de astea m-am plictisit vreau altceva decat astea.

4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Asphalt 7, Asphalt 8, Real Racing 3, Injustice, Spiderman, Spiderman 2, Iron man 3, N.O.V.A 3, N.O.V.A 4, Gta 3, Gta Vice City, Gta San Andreas

| snkNeonSound a răspuns:

Incearca jocuri cu masini cum ar fi Drag Racing/Hill Climb Racing sau incearca Beat The Boss 3... incearca minecraft sau Trafic Panic

| Andreibobo explică:

P.s. poate sa fie si cu bani.

| Stoean_Andrei_1914 a răspuns:

Minecraft,
si sa ati spun daca tot ai Samsung ia aplicaţia aptoide poti descarca orice joc cu bani, gratis.