| Felixucu a întrebat:

Vreau sa ma apuc de lol cum e jocul? joaca multa lume? cu ce joc il poti asemana? e dificil? si alte intrebari cea mai buna descriere(nu copy paste de pe site si apoi funda)despre joc Fuda!

17 răspunsuri:
| Isys a răspuns:

League of Legends e asa: Joci tu si inca 4 player si va bateti cu boti si trebuie sa spargeti niste turete, gen statui, si miste minion care sunt un fel de pitici cu gluga pe cap laughing trebuie sa distrugi toate turetele si inca niste chestii nu stiu cum le zice, sau joci cu playeri la fel cu turete, minion, si ai niste magi cu care dai in toate chestiile astea adversarii te pot omori si tu pe ei... nu e cine stie ce!

| Felixucu explică (pentru Isys):

Macar te-ai straduit laughing sa dai un raspuns

| Alinn98 a răspuns:

League of Legends este un joc de rahat... serios nu iti recomand sa te apuci de elseamana cu dota dar cu o grafica naspa si e cu flori. putini eroi si e nasol ca nu poti sa ai ca pe metin mai multe magii deci e shât total. crede-ma. Apropo. daca vrei sa te apuci de un joc misto apucate de METIN 2 SPEED! FTW
TI PUP

| Alinn98 a răspuns:

Daca nu ai observat am glumit mai sus. League of Legends este un joc epic.
Aici te poti inregistra: http://signup.leagueoflegends.com/? ref=4fee1deb00721102567561

Si aici e ultimul cinematic. ENJOY!
http://www.youtube.com/watch?v=tEnsqpThaFg

| Felixucu explică (pentru Alinn98):

Tu vrei doar funda rolling on the floor)

| Eftimie_Marius_1970 a răspuns:

Mai bine te apuci de Dota 2, mie personal imi place mai mult.

| Felixucu explică (pentru Eftimie_Marius_1970):

Mai m-am jucat dota la vecinu laughing da nu prea imi place grafica

| Felixucu explică (pentru Eftimie_Marius_1970):

No ma deci efectiv da-mi un link de unde sa descarc si mai zi niste explicati de dota 2 si iei tu funda da efectiv.

| Denis131 a răspuns:

League Of Legends (LoL) este un joc foarte epic in care tu impreunca cu aliatii tai trebuie sa asediati baza inamica si sa distrugi Nexu-sul (Rosu sau Albastru). Sunt 30 de nivele, dar de la inceput de la nivelul 1 se creste foarte repede pana la nivelul 10, dar cu botii sau cu playerii de la nivelul 6 pana la 30....Ca sa incepi un meci apesi pe Play daca il ai in engleza sau in romana Joaca, iar apoi dai Co-Op All daca vrei sa joci un meci cu botii sau cu Jucatorii (Playerii) daca vrei sa joci cu jucatorii. Exista 3 line-uri (in Riftul Invocatorilor)top-partea de sus a hartii, mid-partea de mijloc a hartii bot-partea de jos a hartii.La nivelul 30 exista jucatori mai experimentati care sunt greu de invins daca sunt experimentati cum am zis mai inainte si noobi in care poti sa ii invingi usor. Sper ca te-am ajutat si apuca-te de acest joc este foarte fascinant. Funda plsss! Asta poate fi prima mea funda.

| Sn2013 a răspuns:

Mai bine joci metin2 sau 4story sau counter-strike sau far cry 3 sau world of tank sau uber strike sau orice altceva numa nu lol. e pf jocu.

| Denis131 a răspuns (pentru Sn2013):

In primul rand metin2 chiar daca il joc este un joc de ckt.In al doilea rand cs e smecher.In al treilea rand 4story l-am incercat si habar n-am cum se joaca dar daca crezi tu ca ii fain nu ma bag.In al patrulea rand celelalte sunt smchere dar chiar sa nu iti placa lol? Cred ca te bateau botii.laughing laughing

| mihaixxx a răspuns:

Lol este un joc de tip moba(se formeaza 2 echipe a cate 5 jucatori

| Dar1u2 a răspuns:

Jocu are jucatorii care isi pierd timpu degeaba este o porcarie mai bine joaca-te Unreal tournament goty, Gta4, Metin2, 4story etc

| Visan_Stefan_1999 a răspuns:

Vrei sa te apuci? uite un link http://signup.leagueoflegends.com/? ref=54415d0a7d098833158454

| Cristi_Cristi_1997 a răspuns:

Nu mai intreba daca sa te apuci sau nu!
Doar APUCA-TE! Iti va placea mult

| Alexandru_Craciun_1995 a răspuns:

Man sa nu te apuci de lol e cel mai retard joc sunt doar retarzi care feedeaza si joaca teemo riven si yasuo mortii lor