| BogdanitzzaAnneMarrie a întrebat:

Sal TPU;-*! Vreau si eu niste jocuri de fete.Gen Sweet flirt! Cu cont!

6 răspunsuri:
| ღCARMELAღ a răspuns:

IMVU, gaia, second life, stardoll, lady popular.

| BogdanitzzaAnneMarrie explică (pentru ღCARMELAღ):

Dar sa nu trebuiasca downoaldate

| ღCARMELAღ a răspuns:

Gaia, stardoll si lady popular nu trebuie downoaldate

| BogdanitzzaAnneMarrie explică (pentru ღCARMELAღ):

M-am enervat la culme.Am incercat sa-mi fac cont pe Gaia....Am stat o ora sa gasesc o parola.Si acuma cand am gasit s-a intamplat ceva si nu ma mai lasa sa-mi fac.

| ღCARMELAღ a răspuns:

Si mie mi sa intamplat.....cred ori cum trebuie sa faci ceva cu adrsa vezi la mail-uri acolo trebuie sa fie un mesaj legat de gaia.

| Lucian887 a răspuns:

Dacă ești utilizator de Android, se recomandă să încerci și acest joc numit "Draw to Save". Este un joc de puzzle relaxant și provocator, care solicită jucătorilor să își folosească abilitățile artistice pentru a-și apăra personajul de inamici nemiloși (cum ar fi monștri și albine).

În acest joc, trebuie să desenezi strategic linii pentru a-ți proteja personajul și a-i asigura siguranța. Pregătește-te pentru o experiență captivantă de joc care combină rezolvarea de probleme cu creativitatea.

Află mai multe detalii pe site-ul oficial al jocului: https://www.imyfone.com/draw-to-save/