| anonim_4396 a întrebat:

Voua vi se pare normal sa imi sacadeze la minim Test Drive Unlimited 2 pe PC:
-Intel Pentium 4 (Dual Core) 3.00 GHZ
-2 GB ram ddr 2
-ATI Radeon HD5570 ddr 3
-Windows 7 Ultimate 64-bit
Daca nu imi putei spune ce sa fac ca sa imi mearga! Dau Funda!

3 răspunsuri:
| LowLowLowLow a răspuns:

De unde iau si eu test drive pls pls

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Test drive unlimited imi merge perfect la maxim insa eu am probleme cu tdu 2 d2ny tie ti-a mers tdu2 pe pc?

| AlxMro a răspuns:

Schimba windows-ul... eu cu windows xp sp2 sau sp 1 ma jucam test drive tot la minim cu 512 Rami -ddr1!, placa video Nvdia Geforce 6600 si proces de 2.8 pentium 4(AMD) si nu mi se sacada... Eventual mai sterge pc-u de praf sau poate ai partitia C plina cu tot felul de prosti. uitate si pe la processe sau vezi poate ai virusi. La ce arsenal ai tu acolo ar trebui sa te joci test drive lejer