| andrei105 a întrebat:

Sall! A aparut demo-ul de la FIFA 12 si sunt un mare al seriei FIFA am scos jocu l-am instlat cand intru in el sta 5 secunde si ma da afara fara sa imi para nici o eroare.
P. S am un sistem foarte bun mai exact :o nVIDIA GeFORCE 9800 procesor Intel dual core ram 2, 00GB
FUNDA!

2 răspunsuri:
| ionut95gr a răspuns:

Ai cerinte bune, dar depinde de cat e placa video.procesorul e bun dar e cam mic.probabil de asta nu merge.incearca sa joci pe low sau medium

| Reminisce a răspuns:

Înainte de a intra în joc îți apare meniul cu Play, Game Settings, Exit. Intră la Game Settings și dă tot la minim(Low), inclusiv rezoluția.