| lungu_5378 a întrebat:

Pe un calculator de 4 gb ram, placa video nvidia geforce gt 430 de 1 gb si frecventa 1000 si ceva de ghz, procesor intel dual core celeron de 2.6 ghz imi merge fifa 2012? Stiu ca nu a aparut dar va intreb.

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Nu avem cum sa stim din moment ce nu au aparut cerintele oficiale. Si prin cerinte vreau sa spun datele care iti arata de ce ai nevoie la pc pentru ca putea juca. Pana nu apare jocu, nu apar nici cerintelewinking