| UniQueBoYy a întrebat:

Sall All...Am jucat majoritatea Metin-elor si m-am plictisit de toate, vreau sa joc un Metin2 PvM-PvP,Level Maxim 105, ratele mari,evolutii maxime Beta,sistem pet-uri,sistem costume sa fie implementat,fara donatii,sa gasesti totul in joc(preferabil la magazine),sa aibe switchbot implementat,Lycan implementat,daca se poste Dans-ul GangNam Style implementat, bonusurile sa fie ca pe officiale(RO)..multumesc anticipat...Dau Fundaa la cel mai tare Metin2

1 răspuns:
| zalamba a răspuns:

Http://mt2milenium.com/.
Acesta este un metin old school, adica maxim 99, posedata, triton. Este pvm mediu, are costume implementate, donatiile nu inseamna aproape nimic pe server. Este deschis de 14 zile, si au fost inregistrati in jur de 300 playeri. Deci este la inceput, vei farma si vei face iteme usor pana se mai populeaza. Ma gasesti in joc Andrei daca ai vreo nelamurire:D