| Hakar a întrebat:

Sall all am sa va spun ceva ddeoarece santem la jocuri vreau sa va dau un sfat ca sa mai economisiti timpu.Pentru pasionati de metin care vor sa se apuce de Metyn2Hyperion le spun no faceti de ce? Simplu fiindca dtafu e inconpetent jucatori is nesimtiti iar stafu chiar de n-are voie da moduri la uni playeri si favorizeaza stiu caci e timpul vostru si puteti sal farmati cum vreti da sincer nu merita cu acest joc sper ca vam ajutat sa va economisiti timpu. Apropo ban ei daca cumva ai spus ceva de staf cum ar fi...staf inconpetent te teleporteaza langa iei si te pun sa inghenunchezi in fata lor ca sa te ierte! Deci de vreti sa fii insultati si sa va enervati succes jucativa dar daca vreti un alt servar jucati frati mei Metin2Iron ca nu accepta donati si stafu e conpetent! Succes!

Răspuns Câştigător
| kTz3n a răspuns:

Sfatul meu e sa te duci la scoala sa inveti sa scrii si sa mai lasi in *** metinul.

1 răspuns:
| Hakar explică (pentru kTz3n):

De invatat invat si asta am pus-o doar ca sa va economisiti timpu si sa nu jucati un rahat de metin ok?