| ultimafitza a întrebat:

Sall all! Am si eu 2 intrebari:1.Cand se redeschide metin2united cel vechi nu ce nou adica cel nou este metin2-united nu asta cel vechi metin2united 2.Conturile cele vechi mai merg? intrati pe site de la metin2united sa vedeti ca acum merge :x! http://metin2united.com/ dau funda pls! :d

Răspuns Câştigător
| eXpertMT2 a răspuns:

Am inteles ca se deschide de paste.Dar vreau sa vad daca mai marg conturile vechi ca am lucrat mult la el aveam lv.119. Acuma sa asteptam. big grinbig grinbig grin

4 răspunsuri:
| cornel_5486 a răspuns:

Conturile vechi inca merg dar numerge servarul se lucreaza inca la downloand si la resister.dar se va redescide in curand:X

| cornel_5486 a răspuns:

Pai eu aveam de 127 gm, 115, si 104winking

| cornel_5486 a răspuns:

Ba sa stii ca pe metin2 ala vechi conturile ale merg100%la100%

| eXpertMT2 a răspuns:

Metin2united nu se va deschide de paste o sa mai dureze 1-3 saptamani pana la deschiderea serverului! Si conturile vechi nu mai merg va trebui sa faceti altele!