| Andy_8896 a întrebat:

Sall all! Am si eu hackul badboy v4.2 si csul cs.16 extreme v11 cand vreau sa deskid hackul i dau dau click pe icon si dupa load hack deskid csu si dupa se inchide dc? am mai incercat :deschid csu si dau load hack dupa intru pe sv da nu-mi merge hackul imi ziceti si mie un cs care poate sa aiba hackuri cum ar fi badboy4.2? Dau funda +vot!

Răspuns Câştigător
| Armaghedon7 a răspuns:

Claudinho7 nu este adevarat ceea ce spui! Spre ex eu am un client de la freakz cu protocol 47/48 si are steam! si pot folosi hack pe el!
Andy, da-mi un mesaj privat cu id tau de mess! si iti dau eu un cs, si hackuri pentru el!

2 răspunsuri:
| Andy_8896 explică:

Uitel ca nu e nevoie sa-ti dau mesaj privat Andy.Barosan te astept cat mai curand

| claudinho7 a răspuns:

Depinde ce cs ai. Daca ai merdiso nu ati merge NICI un fel de hack.
Toate hackurile merg pe cs-ul 1.6 simplu ne modificat ne nimic.Adica pe cs bestial.