| TudoricaRobert a întrebat:

Sall all,am si eu un server de minecraft si vreau sa stiu si eu cum se numesc acele chestii prin care poti sa iti iei joburi, sa scrie in fata numelui daca esti player sau own etc., va rog mult ajutati-ma de ziua meawinking!

Răspuns Câştigător
| llust a răspuns:

In primul rand La multi ani! Acele "chestii" de care zici tu se numesc plugin-uri. http://plugins.bukkit.org/curseforge/#ti=&ta=all&au=&pno=0 aici poti sa gasesti ce plugin vrei.

2 răspunsuri:
| TudoricaRobert explică:

Ms mult!