| IamFantastic a întrebat:

SALL ALL! cand imi deschid 4story.ro imi apare o chestie ca scriu parola si ID
dar nu cand intru in joc, cand deschid 4story unde apar alea 2 lini albastre si apoi trebuie sa ii dau conect. dar nu ma lasa pana nu bag ID si parola acolo
Ce id si ce parola ca am bagat pe toate care le am? Si am deja cont pe 4story joc de 3 saptamani

2 răspunsuri:
| chronoStrix a răspuns:

Intri pe 4story.ro, iti faci cont acolo, si bagi ID-ul si parola de la contul de pe 4story...Nu de la mess laughing!

| RapidistSuporter a răspuns:

Nu mai rade de el vrei sa-ti nu da funda?