| anonim_4396 a întrebat:

Sall all. Cine stie un metin2 cu lvl maxim 250 itm sa evolueze si sa aiba inteligenta tarie viata dexteritate 50 pv max 8k sa aiba la shop otel batalie etc. Primu cu raspuns cel mai bun funda. Ms anticipat

12 răspunsuri:
| GaNeA001 a răspuns:

Mai bine ziceai ca vrei pvp direct straight face sunt sute de astfel de metine da majoritate nu tin mai mult de-o luna!

| JuliaMe06 a răspuns:

Metin2Yoneis
Siteul:http://www.metinyoneis.com/index.php

Pe Metin daca ai o armura si niste pietre iti iese o armura tare.e foarte tare, incearca. Funda?

| bogleaiulian a răspuns:

Metin2Omega este un server cu ratele 1000% itm noi evoluti noi staff de treaba, player on in fiecare zi, evente saptamanale.Va asteptam:X:X:X Site: www.metin2omega.ro

| JolnT a răspuns:

Ba eu vreau sa fie pvm nu pvp daca imi trebuia nu scriam

| AxelAlex234 a răspuns:

Http://www.young-dinasty.mt2.ro/index.php?s=download cel mai tare server! deschis de curand

| fabi34 a răspuns:

Salut stiu eu unu dar e pvm/pvp lvl maxim e 250 site:http://metin2wars.info/index.php

| Replika a răspuns:

Deci iti recomand sa joci hammer metin2 sau aura metin2 care faci bani super repede si are niste lingouri care le poti activa si sa iti da bani dar inainte trebuie sa le cumperi cu acelasi pret. Funda?

| Antonescu_Alexandru_1993 a răspuns:

Metin2 mage.E super.L-am incercat eu.

| JolnT a răspuns (pentru Antonescu_Alexandru_1993):

Eu vreau ma cu lv maxim 250

| Olaru_Mioara_1980 a răspuns (pentru JolnT):

Cel mai tare metin care are 255 de lvl e vamos e o mica problema e in franceza daca nu stii metin n-ai ce face pe el

| JolnT a răspuns (pentru Olaru_Mioara_1980):

Ba e foarte frumos dar mai astept raspunsuri

| valica99 a răspuns:

Incearca metin2 imperial este ceea ce iti doresti.