| FyZz a întrebat:

Sall all. Cmf? Aveti sa-mi dati si mie un cont pe metin2ro lv+20. Daca aveti contactati-ma la id :cypri_sm3n

Răspuns Câştigător
| AgentuXXL a răspuns:

Men am eu de lv 30 full +6 sabia +6 etc...
dar ce dai mane ce dai ca eu vr cativa kk ca nul dau pe degeaba din cauza ca eu o sa raman fara cont daca il dau pe degeaba da-mi 3kk si e al tau cami fac alt cont si mi dai pe ala ca eu raman fara men scuze asa ori pa pup

1 răspuns:
| FyZz explică:

Eu vroiam asa pe degeba dar lasa. Orcum multumesc ca te-ai oferit voluntar