| dArKcHiLd1 a întrebat:

Sall all crying crying crying Cn ma poate ajuta? crying crying Deci, pentru inceput, IMVU. Mi-am facut un cont suuuuuuppeeeerrr tare. Peste vreo 9, 10 zile imi zice ca numele sau parola sunt gresite, dar eu le-am scris PERFECT, ma rog. Deci, o vaca mi-a furat contul. Si nu stiu care e pass pentru am pus alt email (nu email-ul meu).

Plsssss help crying crying crying Daca ma ajutati, va dau FUNDA+VOT+VA FAC UN CONT SUPER TARE PE IMVU.

Plsss!

1 răspuns:
| iuli78 a răspuns:

Poate cinefa a schimpat parola ca si eu am pasito