| SallAll112 a întrebat:

Sall allwinking

Ma joc HearthStone si as avea o intrebare: cu ce erou imi recomandati sa joc? Eu pana acum jucam cu Mage-ul si Hunter-ul (la ambii am carti bune) si mi s-au parut ok, dar vreau sa aud si alte pareri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal am ales și mi-a plăcut Priest. Au fost tot felul de situații în care am zis "Sunt mult mai bine celelalte clase, nu mai joc Priest" laughing le mai schimbi, le mai înveți. Toate sunt bune în felul lor.