| PsyhoChild a întrebat:

Despre Hearthstone.
Sunt incepator si nu stiu ce deck sa imi fac.Joc de vreo 3 luni dar inca nu stiu ce carti sunt bune pe mage si pe hunter(clasele mele favorite).
Am lv 20 pe mage si pe hunter 14
Deci ce deckuri imi recomandati? Am doar 100 esenta si cateva carti.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Intrii aici: http://www.hearthpwn.com/decks iti selectezi o clasa, selectezi un deck, apesi pe butonul "copy deck for heartstone", intri sa-ti faci un new deck, apesi yes, vezi ce carti ai lipsa (Daca le ai pe toate mai bine). si cam atat. O sa vezi acolo rating-uri, la ce level (ranked) poti ajunge si tot asa.