| Username3 a întrebat:

Sall All spuneti-mi ce jocuri imi merg
procesor Intel celeron dual core 2160mhz
4 gb
placa video de 777 mb

Răspuns Câştigător
| NLuciF a răspuns:

Salut, am cam aceleasi specificatii la PC ca tine si imi merge CS:GO pe low cu 30-40fps, FIFA 14 low+windowed perfect, nu am pic de lag, GTA 4 low+windowed iti merge destul de bine.
De la FIFA 13 in jos iti merg perfect cu graficile pe high, COD BlackOps pe low ca sa nu ai lag, Medal of Honor merge destul de bine si pe medium, FIFA World merge binisor pe low si windowed, GTA San Andreas ( cu moduri in el, enb series, moduri de arme, de efect etc. ) APB Reloaded pe low + windowed ( nu sunt sigur dar cred ca merge ), Minecraft, majoritatea o sa-ti mearga pe low la perfectie. Sper ca te-am ajutat! Salut!