| U22I a întrebat:

Sall all
Va rrog foarte frumos care aveti conturi 4story care nu va mai trebuie sa mi trimita si mie usser si parola la email: andrei_frumuselu33@yahoo.com va rog foarte frumos jur ca dau funda vreau neaparat sa incerc jocu jur ca dau funda astept mz (-_-)^_^

5 răspunsuri:
| WaKeUp19 a răspuns:

Man am eu unu de lvl 13 cred...
are iteme lvl 45-50 in inv, joci cumva metin2 TDL sau Gx?

| U22I explică (pentru WaKeUp19):

Nupz nu am jucat niciun joc de aia vroiam sa incerc 4 story andrei_frumuselu33 e id mew dai add daca imi poti da si mie contul big grin

| StarKIonutZ a răspuns:

Sall am jucat eu tdl dar am jucat ceva mai bun hotstyle care e mai smecher chiar daca e pvm pvp stiii tu asa si aveam lvl 130 armura lui thor si rinata si iteme bunicele mai ult pentru pvm
daca vrei adauga id asta de skipe ionutz_ionu84 Sunt conectat aproape tot timpul dar sunt mi disponibil seara de la 10 in colo ca mai plec in oras ori cum cand ma vezi online vb! Bye Bye

| U22I explică:

Eu baros

| S3Kkko a răspuns:

Am eu mane da add la.