| KooKoo a întrebat:

Sall! Am admin pe un server de CS 1.6 si intro seara m-am certat(injurat) cu un alt admin. Dupa cateva minute acel admin a tot inceput sa-mi dea kick iar eu i-am dat destroy. Daca acel admin face reclamatie voi lua direct remove sau numai advertisment?

Răspuns Câştigător
| CioncuIonut1990 a răspuns:

Depide daca eprima abatere nu cred ca vei lua remove si mai bine ar fi sa ai si un print screen ca dovada

3 răspunsuri:
| KooKoo explică:

Nu am nici o dovada ca as fi luat kick de la el dar am un admin care a fost martor. Si nu e prima abatere am mai avut multe mi-a fost si suspendat adminu am fost degradat. dar pur si sinplu sunt unii care ma enerveaza!

| BestTatto a răspuns:

Nu! Pentru că e prima abatere! Nu are de ce saţi de-a remove!