| Seijūrō a întrebat:

Sall. am cautat pe internet si pe mai multe site-uri intrebarea asta pe metin2privat ce caracter e mai bun in PVP saman dragon sau saman zmeu astept raspunsuri si va rog ARGUMENTATI (nu zicei ex saman dragon funda laughing ). astept raspunsuri dar NU PE METIN2RO PE METIN2PRIVAT DAU FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| AndyNimeniAltul a răspuns:

Zmeu. Da demege mare alaturi de multa inteligenta. Desigur daca vrei ca sa te atace 10 si sa nu te omoare ia-ti Dragon. Sper ca te-am ajutat. FUNDA :*

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Saman zmeu tongue
Eu unu as alege saman zmeu pentru ca am folosit foarte mult samanu pe zmeu si e mai bun de 100 de ori decat saman dragon.
Acu depinde si cum joci.

| Seijūrō explică (pentru OnuOnulică):

Ba eu joc la perfect doar am castigat de 3 ori la rand PVP dar da-mi niste raspunsuri mai argumentate adica de ce e samanu zmeu mai tare decat dragon raspunde la asta si iti dau funda happy