| Sochin a întrebat:

Sall! Am cumparat un slot si superknife pe un sv de cs. si dupa aia am iesit. Cand am dat sa intru imi zice,,Nick reserved,, si cand scriu setinfo imi zice,, setinfo [ ],, Am incercat setinfo _pw si parola dar nu merge. Astept si eu un raspuns bun happy happy

Răspuns Câştigător
| TrofeuDeMic a răspuns:

_pw ala e varianta default. cele mai multe servere schimba partea aia de sintaxa. Du-te pe forum la ei (sau daca ai pe steam un admin) si intreaba'i cum trebuie scris.