| Tomy50 a întrebat:

Salut TPU,am luat de curand slot pe un server de jb,cand dau sa ma loghez zisce ca numele e rezervat, am scris setinfo _pw (parola) am incercat si setinfo _jb (parola) si nu merge am scris ceva gresit? Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| vasi332 a răspuns:

Salut, slot=nume rezervat pe server, singura problema ar fi la parola, ia legătură cu fondatorul serverului pentru a schimba parola, posibil sa fi greșit el ceva, verifica si nick, la parola, nick în singur caracter e de ajuns sa nu te poti loga.