| DDX99 a întrebat:

Sall am descarcat mt2 ro si l-am instalat simi da o eraore cand sa intru zice eroare necunoscuta ce sa fac sa mearga?

3 răspunsuri:
| xHellBoYx a răspuns:

Sal, eu as zice sa te lasi de metin2Ro!
Provoaca dependenta!
cel mai bine e pe un privat

| DDX99 explică:

Am pe ro un nija de 99 arc de 80 fb posedat +9 fb numa iteme de iteme si 500kk.

| D1vina a răspuns:

De fapt nu te lasa ai si eu lv 50 acu 2 saptamani daca iti da eroare inseamna ca intri mereu cant controleaza jocul ori nu ai netu bun privatu e prea usor sa stii trebuie sa muncesti daca vrei sa reusesti in viata.