| DDX99 a întrebat:

Sall acum cateva luni am descarcat mt2 ro mi-a mers nici o problema l-am sters ca m-am plictisit si acum l-am descarcat iar l-am instalat dar cand incerc sa intru imi da o eroare si zice eroare necunoscuta.Am contactat echipa jocului si mior zis sal dezistalez din control penal asa am facut dar tot eroarea aia mi-a da ce sa fac?(raspunsu corect are funda)

1 răspuns:
| anonimus1008 a răspuns:

Ma descarca-l acum si fatil ca in 2013 are anti-hack si sunt evente multe deci pentru ca sa te apuci de mt 2 ro ia un hack care merge -->http://www.metin2mod.tk/metin2pl.html