| bombardier1999OFICIAL a întrebat:

Sall am facut la conturi de metin2 playworld3 da izi spune cam asa,, Account... falsch!"ce sa fac? plzz funda si dau un cont pe ro daca vr.

5 răspunsuri:
| Plolice a răspuns:

Inseamna ca numele/parola nu sunt bune daca mai sti id-u pe care ai facut contul poti sa iti schimba parola funda?

| AssassinCreed a răspuns:

Stiu si mie mi s-a intamplat asta nuss dc imi da cai fals nu-s ce dracu are mt astalaughing

| AssassinCreed a răspuns:

Nu-s dc si mie mi s-a intamplat asa

| gggagaa a răspuns:

Eu am schimbat parola da nu imi merge ce are ajutati-maa plz! D:

| gggagaa a răspuns:

Cineva imi da un cont valid plz sa fie gol si cu nicun caracter sa imi dea un email la adresa dragosbondocgabriel plz va rog frumos repedebig grin