| alexandru1233210 a întrebat:

Sall care jucati metin http://playworld3.com/page/download pe acesta, me-am facut cont si cand incerc sa intru nu merge imi zice ca parola e incorecta si me-am facut 2 conturi si dg nu mg ce sa fac? fuda:X

Răspuns Câştigător
| Valentin_George_1912 a răspuns:

Pai si eu mi-am facut cont dar nu merge! Si eu cred ca sever-ul pe hamachi si cred ca ar tebui sa-ti descarci hamachi si trebuie sa fie owner online ca sa-ti faci cont. Funda plss big grin

2 răspunsuri:
| alexandru1233210 explică:

Asta cu email l-am activat dar tot nu mg

| mariusinho998 a răspuns:

Exista posibilitatea sa trebuiasca sa il activezi de pe email sau ca acel cont sa fie deja existent.