| 8Anonimul8 a întrebat:

Sall am facut un server de minecraft si eu pot intra pe le dar prieteni mei nu.Nu e prin hamachi ce trebuie sa fac ca sa se poata conecta si ceilalti pe serverul meu? Funda+vot

8 răspunsuri:
| geogeogeo123 a răspuns:

Pai daca vr sa joci numa cu prieteni fa unu cu hamachi ca e mult mai usor

| TheTh0r a răspuns:

Daca ai router scrii 192.168.0.1
si pui usernameul si parola (daca ai parola daca nu dai log in)apoi cauti port fowarding apoi mai incolo nu mai stiu cauti si tu pe youtube.

| MarcoX a răspuns:

Ce le scrie ai pun online mod false?

| barbulescu12 a răspuns:

Asa deci mah ia-ti de pe net notepad++ si deschizi din folderu cu MC server fisierul server propietes il deschizi cu notepad cu orice doar sa poti sa scrii o sa-ti apara acolo mai multe prostii o sa scrie undeva onlinemode=true tu il schimbi pe true in false si il inchizi si salvezi deschizi serveru si gata Nu uita de Funda

| MentalDaniel a răspuns:

Uita-te la Tutorialu acesta este ff usor cu hamachi http://www.youtube.com/watch?v=x4I8r0K-GkE&feature=plcp! Daca-ti place da like/comment/subbscribe! sa fii la detalii cu ce face InF3cTiiMC!

| MentalDaniel a răspuns:

Uita-te la acest video este un tutorial cum sa iti faci sv de minecraft cu hamachi, este ff usor de facut sv cu hamachi! http://www.youtube.com/watch?v=x4I8r0K-GkE&feature=plcp

| Konya_Alex_1996 a răspuns:

Da dar am incercat cu hamachi dar le prietenul meu scrie user not premium
trebuie sa il bac la ops?