| anonim_4396 a întrebat:

Sall, am joc cu smackdown vs raw 2010 pcsx2 si recent mi-am luat smackdown vs raw 2011 pcsx2 ...si am vazut pe yt ca la manevra de final poti sa pozitionezi u unde sa il arunci.ca la manevra lui sheamus...si eu nu stiu cum.crying poate cineva sa ma ajute plsss

3 răspunsuri:
| Cosmin876 a răspuns:

Cu cat? sunt in pana de bani ca mi-am luat o plasma.dar rezolv.zi pretul

| mercenaries a răspuns:

Dar nu mai bine iti ei un ps2 am eu unu de vanzare vrei e modat ce zici il vrei.

| mercenaries a răspuns:

200 de lei e bun?