| nrazvan38 a întrebat:

Sall am mai fost owner si co owner pe server stiu comenzile pe servere de samp RP! si uite eu vreau un cont de owner nefolosit pe server RP sau daca puteti sa imi dati owner pe server daca se poate pls!

1 răspuns:
| dmalexandru a răspuns:

Pai tu cersesti owner pe TPU! Si nimeni nu iti da cont de owner nefolosit.Eu iti spus asa ca am fost toate adminele pe samp.Cauta un servar de samp, ajuta cu cativa jucatori acolo 10-15 ca sa primesti owner si vei avea admin