| VladPetcu a întrebat:

Saut am un server samp si nu prea stiu comenzile cu /rcon si as avea nev de ajutor sau de un scripter -Dau co-owner

Add pe mess cetodac@yahoo.com
Dar vreau si raspunsurile pe site

Răspuns Câştigător
| BlackAngel a răspuns:

Frate cati ani ai?

Nu o sa reusesti tu sa faci un sv calumeawinking! e mult prea greu lasa-te.Cunosc multi care au vrut ei intr-o luna sa isi faca propriu sv+sa ii da drumu I don't want to see si l-au inchis in 10 min I don't want to see

| VladPetcu explică (pentru BlackAngel):

Man am 25 de ani si sunt specializat in it da-mi add p emess si mai vb.
Appo am reusit sa imi fac svbig grin