| anonim_4396 a întrebat:

Sall am nevoie de un rasp urgent...recent am reinstalat windows si totul merge perfect in afara de ceva...cand vreau sa instalez un joc(i-am facut imagine virtuala cu daemon tools)se incarca ceva din el si la un moment dat imi spune ca nu poate citi un anumit fisier(asa imi face la toate jocurile)ce pot sa fac. FUNDA pentru cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| Nume2 a răspuns:

Instaleaza daemon tools dar alta versiune, ia daemon tools lite eu pe asta il am si merge ori ce, ori reinstaleaza windows-ul