| Smekeru_Mihai_1991 a întrebat:

Sall am o intebare
daca imi instalez o versiune noua de android pot descarca jocuri care.acel androidble accepta?

Răspuns Câştigător
| dragos68 a răspuns:

DA

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Prin instalarea unui sistem de operare mai modern nu imbunatatesti si telefonul. Daca hardware este mai vechi nu va merge mai usor prin instalarea unui sistem de operare mai nou ci din contra, va merge mai greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca instalezi o versiune mai noua va merge mai greu.Tot ce se mai schimba va fi aspectul telefonului la ordinea aplicatiilor si deastea.Si o sa mai ai acces la mai multe aplicatii.

| Irynel_Iryy_1985 a răspuns:

Iti schimba mai mult aspectul!