| GameRoGo a întrebat:

Sall

Am si eu o intrebare de ce imi da crash in al 2 lea meci de casual pe cs go am procesor Intel(R) Pentium(R) CPU B960 @ 2. 20GHz placa video Intel hd graphics si 4 gb ram DirectX 10. Windows 7 pe 32 bits. Va Rog Spunteti-mi de ce imi da crash.

Cine imi da un raspuns corect ii dau funda!

2 răspunsuri:
| hkkshddd a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Am in laptop cu i3 2350m 2.3 ghz placa video amd radeon hd 7600 4 gb ram ddr3 si directx 12 cu windows 10 32 bits. Initial credeam ca primesc crash din cauza ca am placa video integrate dar am auzit un caz in care 2 copii care sunt frati foloseau acelasi pc dar se jucau cs go pe conturi diferite. Pe un cont un frate primea crash in cs go, celalalt nu. Acum nu stiu daca are legatura ca nu avem windows pe 64 bits.

Plus de asta am observat ca daca joc mape mari, dupa 1-2 schimbari de harta imi da da crash, iar daca joc la arms racer (modul ala de joc cu mape mici) primesc crash dupa 3-4 schimbari de harta.

| GameRoGo explică (pentru hkkshddd):

Si la mine crying((((