| Iulica1997 a întrebat:

Sall am si eu o intrebare si o rugaminte: 1: Cum fac pietre+6 la metin2fun? 2: dati-mi si mie un cont de metin2fun care numai va trebuie plzzzzz plzzzzzz plzzzzzz

Răspuns Câştigător
| Twatwaffle a răspuns:

Sa stii ca in aproape orice metin2 pietrele se upgradeaze la fierarul legendar(pana si pe US poti sa faci upgrade +5 pietrelor la fierarul legendar)...N-am cont pe fun big grin

| Iulica1997 explică (pentru Twatwaffle):

Aflasem de pietre dinainte sa imi rasp dar mersi oricumwinking iti dau funda! big grin

1 răspuns: