| zbengmarius a întrebat:

Sall am si eu o problema cand intru pe mt2 oriental imi apare imaginea aia cu sura dau acolo jos si imi da o eroare in chineza orice fac tot imi da eroarea acea imi puteti spune ce as putea face mersi

1 răspuns:
| XxAlexualxX a răspuns:

Sall stiu ce sa faci deci... daca e instalat pe ecran si apesi pe el pe lancer da ati da eroare du-te an locu care l-ai instalat cum ar fi local dis D jocuri dai pe el si dai Lancer si nu-ti mai da eroare funda?