| Nebunu1996 a întrebat:

Sall am si eu o problema cand pornesc samp imi apare Version Error eu am 0.3x si toate sv pe care le am sunt 0.3x ce sa fac din ce cauza e a gtaului sau a sampului? uitati si o imagine http://imgur.com/cvRjrk4

3 răspunsuri:
| Nebunu1996 explică:

Scuze aveti alt ceva poate sa imi dati un alt gta san andreas sau poate mai stie cineva de ce face asa

| AlexW120 a răspuns:

Inseamna ca e din vina sampului ai nevoie de altul ala 0.3x nu-mi merge nici mie si am windows 7... Eu te sfatuesc sa descarci altul sa zicem 0.2x!

| Nebunu1996 explică (pentru AlexW120):

Ok o sa incerc acum cu 0.2x