| Juic3Nice a întrebat:

SAll.Am si eu o problema cu Counter strike.Cand intru in el merge fara lag si e ok dar daca misc mausul se blocheaza 2 sec si apoi merge iar. Daca nu misc mausul merge foarte bine da imediat cel misc se blocheaza 2 sec si daca il misc intruna sta blocat pana i dau drumu la maus.
Help me!

2 răspunsuri:
| Floryn9 a răspuns:

Dezinstaleaza din nou jocu si apoi sa-l instalezi, daca nu sa tragi alta versiune de Counter Strike.

| Juic3Nice explică (pentru Floryn9):

Ma l-am instalat si dezinstalat de 4 ori si am luat mai multe csuri si tot nu merge am laut carbo, 1.6, bestial si nu merge nu cred ca e de la joc