| K4ppy a întrebat:

Sall,am si eu o problema. Sper k stiti despre ce e vorba..Despre metin2 ro.L-am instalat..toate bune, acum am dat sa sa instaleze in pc..se incarca 2 liniute si imi apare o eroare file desert a aparut o eroare,fisierul sursa este distrus,si imi apare sa aleg ignore, retry si abort:sad, ce sa fac? Cel care imi da cel mai bun raspuns primeste funda+vot:big grin

1 răspuns:
| Wo0zyEX a răspuns:

Salut,poti sa iti iei din nou setupul de pe site-ul oficial si poate nu o sa iti mai dea eroare...Si daca iti da eroare asta ie.