| cineva_5645 a întrebat:

Sall am si eu un cont pe mondial mt2 si mi-a dat ban nu stiu dc nu era ro zicea daca stiu franceza ori engleza apoi mi-a dat ban cum deblokez contul plizz

5 răspunsuri:
| N3X7 a răspuns:

Si eu am primit ban pe nimica

| alexboss11ani a răspuns:

Sall nu poti sa recuperezi contul deoarece ti l-a luat GM sau ti-a dat BAN pentru un timp bafta

| Just141Me a răspuns:

A dat bann la romani deoarece nu am respectat regula de a discuta doar in engleza/franceza in joc...Si mie mi-a dat ban si nu stiu daca ne vom recupera conturile.sad

| Gh3bza a răspuns:

Mah ati primit ban pentru ca sunteti romani deia dar daca ne mai da drumu la conturi asta nu stiu! crying dar cred ca numai sunt sperante

| Gh3bza a răspuns:

Care stie daca ne mai da drumu la conturi plizz dau fundita