| busyborsa a întrebat:

Sall am si ieu o problema crying crying

Mia bagat Fifa08 pe pc termin de instalat bag crku in el si imi apare un tabel cu un semnu exclamari si imi spune asa Fifa08 Requires Hardware Graphics Acceleration si dau oke si nu imi intra in fifa l-am mai avut si imi mergea si nu imi aparea nimic si nu stiu ce sa ii fac am windows sp1 2 ramii si placa 512 nVidia getforce 6150 pls cine imi poate sp ce are ii dau funda cryingcryingcrying

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alta placa video...

| busyborsa explică (pentru anonim_4396):

Nu As prea crede ca l-am mai avut oo Fifa asta o tura :@ laughing ce alta placa si pc nu mi l-am lot de mult de 2 luni laughing rolling on the floor

Cine imi poate spune Ce sa Fac ca sa rezolv Problema crying

| busyborsa explică:

Nu mai Trebui mi-am rezolvat singur Problema big grin Da mai am o intrebare Ma joc acolo la Manager mod si As vrea sa fac niste transferuri si nu imi da voie big grin Pe ce luna in fifa fac transferuri ca acum in in Januarie 2