| FieraruAndrei a întrebat:

Sall.Am un cont de world of tancks suspendat cum pot să-l scot din suspendare fara sa dau bani am multe tancuri pe acel cont îl vreau mult.DAU FUNDA CELUI MAI BUN RĂSPUNS.

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Ideea este ca daca tu ai facut ceva impotriva regulilor, nu prea poti face nimic.
Daca ai tancuri premium, poti incerca sa-ti iei banii de pe ele din cate am inteles; tot din ce am vazut, nu poti plati sa ti se reactiveze contul.
Ai putea sa faci un apel in sectiunea de suport: https://eu.wargaming.net/support/en/products/wot/