| BeHappyLikeMe07 a întrebat:

Sall am un telefon Samsung galaxy fit si am internet la romtelecom cu router wireless si cand intru dupa telefon pe google play nu pot sa descarc aplicatii dar dupa Samsung aps sau altele pot.Eu credeam ca este de la router dca nu mere asa ca m-am dus la un prieten tot cu internet la romtelecom si nu mergea. Dk?

P.S: inainte am avut alt tip de internet si mergea

1 răspuns:
| Soriii a răspuns:

Am si eu telefon Samsung galaxy. am avut aceeasi problema ca tine. dar am descoperit cum...
daca te uiti in meniul telefonului este o aplicatie cu numele : item shop. sau market sau cv de genul... pentru a intra aplicatia aia trebuie sa ai cont de google ( sau de youtobe. e unul si acelasi ) iti bagi datele acolo si din aplicatia aia poti sa descarci ce vrei. dar ai grija sa scrie GRATUIT... sper ca te'am ajutat. fundita?