| EdyMaxHD a întrebat:

Am luat de curand un teleson Samsung Galaxy Fit si vreau sa imi incarc aplicatii pe telefon de pe PC pentru ca nu am router de Wireless! Dar cand intru de pe PC pe Android Market(mentionez ca are Android 2.3) si apas install imi spuna sa asociez un telefon cu contul de gmail ca sa descarc. Cum pot face asta? Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| DrDeath a răspuns:

Mergi intr-o cafenea unde are wireles sau merg la mc donaldalds si conecteazate de pe telefon la android market cu contul pe care l-ai creat deja.Eu asa am facut.Si eu acum am tot Samsung galaxy fit.De pe el tiam raspuns.Succes si ia-ti NinJump e un super jocwinking

1 răspuns:
| EdyMaxHD explică:

Ok! deci trebuie sa ma conectez la o retea wireless cu internet, sa ma conectez pe contul de gmail si apoi sa intru pe PC.Multumesc pentru detalii!